Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

Od 10.01.2014 w sprzedaży nowy magazyn karpiowy, już nie mogę się doczekać.

 

"Świat Karpia" – długo trzymany w tajemnicy projekt, wychodzi na światło dzienne!


Dziś odsłaniamy karty i informujemy, że "Świat Karpia" jest nowym czasopismem dla karpiarzy, który swoją sklepową premierę obchodzić będzie 10 stycznia 2014 roku! To jedyny w Polsce - oraz jeden z nielicznych w Europie - magazyn o wędkarstwie karpiowym, którego integralną częścią są bezpłatne filmy na DVD. Nowy kwartalnik, obejmujący 4 numery w roku, dostępny będzie w salonach Empik, InMedio, w sieciach Ruch i Kolporter oraz we wszystkich dobrych sklepach wędkarskich. Magazyn można zamówić także poprzez prenumeratę, dzięki której czytelnicy otrzymają swój egzemplarz szybciej i dostaną od nas wyjątkowe upominki.

Czym jest "Świat Karpia"? To przede wszystkim przejrzyste kompendium wiedzy, tworzone przez znanych karpiarzy z Polski i z zagranicy. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z Wami będą m.in.: Dawid Patlewicz, Krzysztof Charmuszko, Adam Widziajło, Andrzej Walczak, Hubert Pilszak, Adrian Modzelewski, Przemysław Wamberski, Mariusz Niedźwiecki, Paweł Haręza, Sebastian Milewski, Steve Briggs i wiele innych osób, które będziemy Państwu na bieżąco przedstawiać. Jednym z naszych głównych celów, jest tworzenie artykułów w taki sposób, aby zadowolić każdą grupę odbiorców, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych karpiarzy. "Świat Karpia" to także sztuka filmowa, dzięki której prezentować będziemy najlepsze łowiska karpiowe w Europie, z udziałem znakomitych wędkarzy z Polski. Filmy DVD realizowane są z dużą starannością, na wysokim poziomie artystycznym.

Ale... na czasopiśmie i filmie "Świat Karpia" się nie kończy ;)! Źródłem pożądanych dla karpiarzy informacji jest również portal internetowy www.swiatkarpia.com. Co prawda, przez kilka tygodni będzie on jeszcze działał w fazie "beta", jednak już wkrótce rozwinie skrzydła w całości! Znajdziecie tam głównie aktualności związane z wędkarskim światem karpiowym, ale nie tylko! Portal pełni również (a może i przede wszystkim) funkcje społecznościowe, dzięki którym każdy użytkownik będzie miał możliwość prowadzenia bloga, nawiązywania nowych znajomości, dodawania bezpłatnych ogłoszeń, zdjęć do galerii i wiele, wiele innych! Na portalu będziemy również regularnie publikować artykuły dotyczące technik połowu!

Niestety byliśmy zmuszeni premierę portalu przesunąć o tydzień czyli na 15 grudnia 2013 roku. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie dbałością o każdy szczegół, który przy tak dużym portalu i poważnym projekcie nie może zostać pominięty. Ale już teraz informujemy: Szykujcie materiały, zdjęcia, filmy, wpisy, artykuły – będzie warto! Przewidujemy naprawdę mega nagrody! Widzimy się 15 grudnia :)

Z naszej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by projekt "Świat Karpia" sukcesywnie się doskonalił po to, by spełnić Państwa oczekiwania. Wierzymy, że to się uda. Wierzymy także, iż wspólnymi siłami możemy stworzyć społeczność karpiarzy, która przyczyni się do jeszcze większej popularności naszego ukochanego hobby.
Miłej lektury!

 

zapraszam również do odwiedzenia strony:

www.swiatkarpia.com

 

PM

"No Kill"