Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

 

   W Boże Ciało wybraliśmy się z tatą na trzy dniową zasiadkę...

 

Celem naszym było złowienie karpia wśród dużej populacji jazi. Po wcześniejszym złowieniu kilku dużych jazi postanowiliśmy zasypać łowisko kulką powyżej 30 milimetrów.

Godzinę po wywiezieniu zestawów już było słychać pierwsze popiskiwanie sygnalizatora. Był to dobry znak przed nadchodzącą nocą. Więc w ciszy czekaliśmy na branie. Rano około godziny 4 odezwał się upragniony dźwięk naszego sygnalizatora. Bez chwili zastanawiania pierwszy wybiegłem z namiotu po zacięciu ryby wiedziałem, że to nie jest jaź tylko oczekiwany karp. Razem z tatą wskoczyliśmy szybko do łódki. Po kilku minutowym holu ryba ląduje w podbieraku. Nie był to może olbrzym, ale piękny 7 kg pełno łuski karp. Po kilku zdjęciach i odkażeniu rany ryba wróciła z powrotem  do wody.

 

 

 

 

 

 

Bardzo nas ucieszył fakt, że obrana taktyka i kulka własnej produkcji przyniosły nam pięknego karpia. Z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domu.

 

 

 

pozdrawiam

Marcel Wielgosz

 

{fcomment}