Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

Czym jest dla mnie karpiowanie.


 

Karpiowanie zacząłem w wieku 5 lat na komercji u pana  Bronisława Leśnika. Moja pierwsza ryba ważyła 5kg był to amur.

 

 

Dzisiaj mam już dziesięć lat i od dwóch lat jeżdżę z tatą nad dziką wodę. Karpiarstwo to dla mnie wielka pasja, nie tylko z samego łowienia ale też i ze spędzania czasu z przyjaciółmi w naturze. Każdy wyjazd jest dla mnie i dla taty wielką przygodą i przeżyciem. Najpierw  się pakujemy i wyjeżdżamy na nasze ulubione łowisko. Rozbijamy obozowisko i szukamy miejscówek takich jak trzcinowiska i zagałęzione miejsca, a jak już je znajdziemy to wywozimy na nie  zestawy z własno ręcznie zrobionymi kulkami .

 

 

Potem czekamy w namiocie na brania ryb i gramy w różne gry planszowe żeby umilić sobie czas. Gdy jest ciepłe lato kąpiemy się w jeziorze i opalamy się. Chociaż najczęściej brania są w nocy gdy jest już ciemno, ale nie chodzi przecież tylko o łowienie ryb tylko miło spędzany czas nad wodą.

A gdy nastaje dzień zaczynamy się pakować kładziemy ponton na przyczepkę i wracamy z radością do domu. Czasami gdy jedziemy na dwie noce to rano wychodzę z namiotu i strugam sobie coś z drewna jest to mój taki sposób na zabicie nudy. Raz wystrugałem buta elfa :).

Uwielbiam wyjeżdżać z przyjaciółmi na nocki i miło spędzać z nimi czas.

 

Fajnie jest miło spędzać czas ze znajomymi i przy okazji złowić jeszcze jakąś piękną rybkę

 

 

 

 

pozdrawiam

Filip MIchalczak

 

{fcomments}