Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

 

 

 

 

Już po targach Rybomania 2015, co jest jednoznaczne z corocznym podsumowaniem minionego klubowego sezonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę o godz. 16.00 w Rakoniewicach spotkaliśmy się w klubowym składzie, żeby podsumować i powspominać minony sezon 2014. Na spotkaniu pojawili się wszyscu Klubowicze, oraz kilka osób, które uczestniczą stale w życiu klubu.

Spotkanie nie tylko miało charakter biesiadny, ale również załatwiono na nim kilka ważnych klubowych spraw.

Już oficjalnie na spotkaniu w skład naszego klubu dołączyły dwie osoby, Waldemar Prządka i Wiesław Tomiak, którzy już od kilku lat wspierają nasz klub i uczestniczą w naszych corocznych zawodach.

 

 

 

 

Dołączyły do nas również dwie osoby na roczyn staż Darek Sadowski i Marek Sadowski, którzy pod okiem Macieja Bronki, będą poznawać wszystkie klubowe zasady tak, żeby w przyszłości godnie mogli nosić klubowe bluzy, a my bedizemy mieli 100% pewność że przestrzegają naszych wszystkich klubowych zasad.

 

 

Dodatkowo mieliśmy okazję zapoznać się z "najmłodszym dzieckiem" Wiesia, a mianowicie łódką do wywózki zrobioną własnowęcznie przez niego. Moim zdaniem prawdziwa rewelacja i do tego w przystępnej cenie, zainteresowanie wśród klubowiczów było ogromne.

Myślę, że już niedługo pjawią się pierwsze zamówienia Wiesiu :).

 

 

Jednak najważniejszą sprawą, która miała miejsce podczas spotkania to wręczenie statuetki "Mistrza Sezonu 2014". Dokładnie tak, taką statuetką co roku będzie wyróżniona jedna osoba, łowca największego karpia w sezonie. Tym razem miałem ogromną przyjemność wręczyć tą statuetkę Remigiuszowi Krajewskiemu. Tym bardziej było mi miło, ze względu na fakt, że Remik dołączył do Nas na początku sezonu 2014 i zakończył go z najlepszym wynikiem, łowiąc największego karpia sezonu z niebanalnym wynikiem 17kg.

 

 

Kończąc to krótkie podsumowanie naszego spotkania, chciałem tylko przypomnieć wszystkim, że jest nas już 15, a wszyscy z nas hołdują przedewszystkim jednej zasadzie "No Kill"

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wspólnego spotkania RKK  

 

 

 

{fcomment}