Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

 

Jak co roku Rakoniewicki Klub karpiowy, po udanych zakupach na Poznańskich Targach RYBOMANIA w sobotę 13.02 wspólnie podsumował sezon 2015 i omówił podstawy działania klubu, oraz wiele szczegółów związanych z jego działalnością. Oczywiście nie mogło zabraknąć wyróżnień, uścisków dłoni gratulacji i opijania najlepszych wyników minionego sezonu.

Tutaj należy wspomnieć o wyróżnieniu Remigiusza Krajewskiego za największą złapaną rybę sezonu, której waga jest imponująca… 22,5kg Amur. To właśnie ryba, która dała mu zwycięstwo. Otrzymał on statuetkę „MISTRZA SEZONU 2015” i bon o wartości 1000 zł do Sklepu CARPSHOP. Serdecznie gratulujemy. Jednak to nie wszystko z podsumowania złowionych ryb 2015. Nie tylko Remik ma się czy pochwalić. W minionym sezonie został złowiony również największy klubowy karp o wadze 17,6kg, złowiony został przez prezesa RKK, Pawła Michalczaka. Łowcą największych ryb sezonu jeszcze raz gratulujemy, a korzystając z okazji wszystkim klubowiczom życzymy nowych PB w nadchodzącym sezonie.

 

 

    

 

Następną z ważniejszych spraw, która miała miejsce podczas spotkania było przyjęcie do klubu czterech stażystów. Po roku wspólnych wędkarskich zasiadek ze stażystami, prezes przekazał nowym klubowiczom klubową odzież sygnowaną logiem klubu i imieniem nowych klubowiczów na ramieniu. Od tego roku klub będą reprezentować również:

Dariusz Sadowski, Marek Sadowski, Mateusz Lankiewicz, Norbert Gabryelczyk, Andrzej Kosmacz.

 

 

Rakoniewicki Klub Karpiowy przyjął również na starz nowego stażystę Maciej Kortus, którego pod swoje skrzydła weźmie Norbert.

Spotkanie jak zawsze odbyło się w sympatycznym klimacie i nienagannej atmosferze.

 

 

 

 

Teraz kilka słów od prezesa na sezon 2016…

„ Jeszcze raz wszystkim dziękuję za spotkanie i kolejny już wspólnie spędzony rok nad wodą i wasze zaangażowanie w sprawy klubu. Jest nas coraz więcej, co tym bardzie zobowiązuje nas do przestrzegania klubowych zasad. Właśnie tutaj chciałbym odesłać wszystkich do zakładki na naszej stronie „Klub” i przypomnijcie sobie nasze zasady.

Klub od tego roku powiększył się o  pięć osób i nowego stażystę, to napawa optymizmem. Jest nas coraz więcej i C&R dzięki nam staje się coraz modniejsze. BRAWO MY…

Kończąc już te kilka słów od „prezesa”, chciałbym zapewnić że po kolejnej Rybomani w Poznaniu, również się spotkamy i przekażemy nagrodę dla „MISTRZA KLUBY 2016” Jednak za co ona będzie jeszcze nie wiem. Łówcie wielkie karpie, a może Amury. Ktoś na pewno ją otrzyma. Powodzenia.”

… zaczynamy nowy sezon, dzikie wody czekają na nas.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      #prezes RKK

 

pozrdwaiam i żeczę powodzenia

#aDi