Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

 

Maciej B. – tak dobrze tego nie pamiętam, ale urodziłem się chyba z wędką :). A tak poważnie to odkąd pamiętam, zawsze mnie to interesowało. Na kartę wędkarską zdałem... i tak naprawdę od tego momentu zostałem prawdziwym wędkarzem. Moją przygodę z karpiowaniem zacząłem mając 17 lat, czyli 17 lat temu. Łowiłem na wielu wodach, ale Augustowo to moja woda numer 1.

Moim zdanie, takie karpie i amury jakie tam pływają, to marzenie każdego wędkarza. Nie raz poznałem smak porażki w walce z nimi, ale każde takie doświadczenie uczy mnie kolejnych rzeczy. Staw, na którym głównie łowię nie jest duży, ma niecałe 4h, więc ze złowieniem karpia większego problemu nie ma. Myślę, że każdy wędkarz który tam łowi, nigdy nie wie co tak naprawdę weźmie na jego przynętę. Ja, polując na karpia i amura, łowię również ładne leszcze, liny a nawet jazie. Staw w Augustowie ma wszystko to, co karpie lubią najbardziej, nie brakuje tam podwodnych łąk, płytkich brzegów porośniętych trzciną, a także koryto pełne kukurydzy i kulek od Macieja :). Każdego, kto chce złowić karpia w Augustowie serdecznie zapraszam na moją ulubioną wodę.

{fcomment}