Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www.karppasja.pl/modules/mod_menu/helper.php on line 97

Pomysł na stworzenie RAKONIEWICKIEGO KLUBU KARPIOWEGO,

powstał w celu rozwijania coraz bardziej popularnego łowienia karpi według angielskiej metody Catch and Release (złów i wypuść), dzięki której wszyscy w przyszłości będziemy mogli łowić medalowe okazy karpi, nie tylko na wodach komercyjnych.

Wspólnie z Klubowiczami promujemy łowienie i wypracowywanie swoich wyników na „dzikich wodach”, co jest o wiele trudniejsze niż na zbiornikach komercyjnych. Z własnego doświadczenia wiemy, że wyniki osiągnięte właśnie na „dzikiej wodzie”, co wiąże się z dużo cięższą pracą, którą musimy wnieść w przygotowanie łowiska, długotrwałe nęcenie i oczywiście wcześniejsze poznanie wody, cieszą o wiele bardziej i dają dużo więcej satysfakcji. Jednak bardzo często nie są to tak wspaniałe okazy jak z wód komercyjnych i łowimy je zdecydowanie rzadziej, jednak satysfakcja jest dużo większa, atmosfera i klimat, który towarzyszy właśnie takim miejscom jest wyjątkowy a każda zasiadka to kolejna nieprzewidywalna przygoda.

Wszystkich zainteresowanych i traktujących swoje złowione ryby w ten sam sposób co my, zapraszam do społeczności naszego klubu i zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami i osiągniętymi wynikami, na forum naszego portalu.

                                                                                                                                                         PM

                                                                                                                                                      "No Kill"